top of page
Santa Gathering

CHRISTMAS PARTY 2023

Christmas party je každoroční horizonťácká vánoční akce spojená s vystoupením všech našich skupin, na které se společně naladíme na krásnou vánoční atmosféru a užijeme si příjemný předvánoční podvečer.

 

Na co se můžete těšit?

  • vystoupení všech věkových a výkonnostních skupin

  • vystoupení sól, duet a malých skupin z letošní sezóny

  • hry pro děti

  • překvapení od Ježíška pro všechny tanečníky

Jakmile děti odvystupují, mají "volný program” po celou dobu konání akce, mohou jít za vámi a koukat se na své kamarády a hrát hry, které pro ně v průběhu máme připraveny.

ÚTERÝ

19.12.2023

DĚLNICKÝ DŮM

ul. Centrum 231/3, 735 35 Horní Suchá

16:30 - Baby, Mini, Basic 
18:30 - Kids, Teens, Adults

Co budou tanečníci potřebovat

Níže uvádíme seznam toho, co budou tanečníci na Christmas party potřebovat.

Dárečky pro pejsky z útulku jsou samozřejmě dobrovolné, ale budeme moc rádi, když nám pomůžete pejsky obdarovat.

[CITYPNG.COM]HD Aesthetic Watercolor Red Christmas Santa Hat PNG - 1500x1500.png

Prázdnou krabici zabalenou jako dárek

Krabice může mít jakoukoliv velikost, ideální je krabice např. od bot. Krabice budeme využívat na hry pro tanečníky. Krabici ať si děti zabalí jako vánoční dárek. 

transparent-watercolor-christmas-gifts-boho-christmas-gifts-p-6494258db4b777.5752371216874

Vánoční oblečení

Ideálně červeno-bílé oblečení ve vánočním duchu. Může to být úplně cokoliv, co máte doma - sukýnky, legíny, svetříky, trička. Super bude např. i santa-clausovskou čepice (dobře uchycená, aby při tancování nespadla). Na focení pak mohou mít tanečníci různé čelenky se sobími rohy, apod. (na vystoupení tyto čelenky nejsou vhodné, protože dětem padají a nedají se dobře uchytit)

pngegg-62.png

Dáreček pro opuštěné pejsky

Společně můžeme zlepšit Vánoce nejen pejskům bez páníčků, kteří bohužel neměli příliš radostný život, ale také lidem, kteří se o ně dočasně a s láskou starají. 

Generálka

PONDĚLÍ 18.12.2023

Generálka bude probíhat v našem tanečním studiu. 

15:30 - 16:30   |   Basic, Mini 1, Mini 2   

16:45 - 17:15   |   Baby XS, Baby XL

17:30 - 18:30  |   Kids 1, Kids 2

18:45 - 19:45  |   Teens 1, Teens 2, Adults

V den Christmas party

kisspng-cosmetics-makeup-brush-watercolor-painting-illustr-makeup-pen-5a8cb2c051bad8.12042

Líčení a česání

Všichni tanečníci včetně těch nejmenších přijdou na Christmas party učesaní tak, jako na trénink, tzn. vlásky stažené do culíku, popř. do drdůlku, aby jim nepadaly do očí, zajistit sponkami, ideální je dát na vlasy gel nebo lak, aby jim účes vydržel celý večer. Děti musí být krásné, je to pro většinu z nich první vystoupení v životě, tak ať jsou na fotkách jako princezny.

Ligaři (sólisté, dueta a malé skupiny) a ostatní skupiny přijdou na Christmas party nalíčení a učesaní z domů tak, jak jsou zvyklí ze soutěží.

pngegg-61.png

Převlečení tanečníků

Děti, které tančí pouze ve vánočním s velkou skupinou:

Ideální bude, pokud přijdou v tom, v čem tančí a nebudou se muset příliš převlékat, pouze si odloží boty a bundy. Na místě jsou dosti omezené kapacity pro převlékání, které musíme přenechat dětem, které se převlíkají během programu i do 4 kostýmů, takže čím méně toho děti budou mít k převlíkání, tím lépe.

Nedávejte dětem s sebou nic cenného!!! Nedávejte jim mobilní telefony, tablety, drahé šperky, které by si musely sundat a odložit v šatně. Bude tam opravdu velká spousta lidí. Děti mají věci na hromadě, mají v nich nepořádek, rychle se někde něco ztratí, spadne někomu cizímu do tašky, a neštěstí je na světě.

Srazy tanečníků na místě v den akce

14:30 | Mini 1, 2

14:45 | Basic

15:00 | Baby XL

15:15  | Baby XS

17:30 | Teens 1, 2, Adults

17:45 | Kids 1, 2

Moc prosíme, jestli by bylo možné časy přesně dodržet, aby nám v tak velkém počtu tanečníků všechno klapalo jak má a nevznikl zmatek. Každou skupinku si převezme daná trenérka.

Rodičům je vstup na přípravy zakázán (musí to být pro vás překvapení :-). Rodiče, kteří přivezou děti hodinu před začátkem, mohou počkat v restauraci, než budeme pouštět dovnitř.

bottom of page