První extraligová soutěž v Plzni!

Včera 22.10. se našich 13 statečných tanečnic vydalo bojovat do Plzně na první letošní extraligu. Některé tanečnice teprve minulý týden postoupily do této nejvyšší výkonnostní třídy ze zemské ligy, proto jsme ani nedoufali ve výsledky, které holky nakonec do Havířova dovezly! Jsme na ně moc a moc pyšní! Hlavní výsledky jsme vám přinesli již včera "čerstvé", pojďme si je tedy zrekapitulovat a přidat i další krásná umístění, která včera padla:

1. místo - malá skupina SuperKids (Děti M) 1. místo - Verunka Kršková a Emilka Romaňáková (Děti M duo) 2. místo - Verunka Kršková (Děti M sólo) 5. místo - Míša Reznerová a Markétka Swierczynová (Dospělí M duo) 7. místo - Emilka Romaňáková (Děti M sólo) 11. místo - Anička Szypková a Simonka Majerová (Děti M duo) 13. - 14. místo - Míša Reznerová (Dospělí M sólo) 15. - 16. místo - Kája Dudková (Děti M sólo) 31. - 34. místo - Natálka Rosypková (Junioři M sólo) 31. - 34. místo - Editka Biĺová (Junioři M sólo)

Moc děkuji Terezce za organizaci a přípravu tanečníků na soutěži, Ondrovi za přepravu tanečníků do Plzně a přímý přenos z vyhlášení a všem rodičům za podporu! <3


Nejnovější příspěvky
Archiv