Regionální kolo Czech Dance Tour

V neděli 9.4.2017 nás čekal první ročník soutěže Czech dance Tour, jejíž regionální kolo se konalo v Havířově. Přestože organizačně se soutěž příliš nevyvedla (ale doufáme, že do příštích kol to pořadatelé "vymakají"), nám se vedlo ve velké konkurenci víc než dobře a ukázali jsme Havířovu, jak tančí profíci. :-). I naše začátečnické skupiny se statečně praly, vzhledem k tomu, že soutěž nebyla výkonnostně rozdělená a museli soutěžit proti pokročilým profi tanečníkům! Všichni jste strašně moc šikovní, jen tak dál, čeká nás ještě spousta práce!

Opět děkuji celému trenérskému týmu za pomoc s přípravou tanečníků a za pomoc na soutěži a neuvěřitelné Nele Kothánkové za perfektní make-up :-).

Zvonilka (Mini) - 1. místo Na stopě (Děti B) - 4. místo (ale v kategorii s profi tanečníky, takže dětičky dopadly nejlépe jak mohly, jsme na ně moc pyšní!) Respect us! (Děti A) - 1. místo P.Y.T. (Junioři B) - 4. místo (opět začátečnická skupina mezi profíky a opět super umístění!) Time control (Junioři A) - 2. místo Uvěznění (Hlavní) - 1. místo (se samými jedničkami!) Be like B (Hlavní) - 1. místo


Nejnovější příspěvky
Archiv